Samsung’un yeni güncellemesi kullanıcıların çok hoşuna gitti, artık fotoğraflar çok daha güzel

Bu yeni özellik, kullanıcıların çeşitli ışık koşullarında bile daha dinamik ve kaliteli fotoğraflar çekmelerine olanak tanıyor. Güneşli günlerde bile detay kaybını önlemek ve renk doygunluğunu artırmak için ideal bir çözüm sunan otomatik ND filtreleri, Samsung‘un mobil fotoğrafçılıkta çıtayı daha da yükselttiğini gösteriyor.

Dün tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Samsung Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra ve Galaxy Z Fold5 modellerine sahip olanlar bir güncelleme aldı. AI güncellemesi telefonu kullanma açısından sizi oldukça mutlu edecek yeniliklere sahip. Ancak içlerinde bir tanesi var ki fotoğraf tutkunlarını hedef alıyor. Samsung’un bu güncellemesi fotoğraf çekip düzenlemek isteyen telefon kullanıcılarını mutlu etti.

Samsung’un yeni güncellemesi kullanıcıların çok hoşuna gitti, artık fotoğraflar çok daha güzel

Samsung, Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra ve Galaxy Z Fold5 modelleri için Expert Raw uygulamasına büyük bir güncelleme yayınladı. Artık bu telefonlar, ND Filtre özelliğini Otomatik olarak ayarlayabilecek, bu da amatör fotoğrafçılar için kullanımını kolaylaştıracak. Güncelleme ayrıca bu telefonlara, Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Fold3 modelleri dahil olmak üzere astronomik fotoğraf desteği de getirdi.

ND Filtreleri, fotoğrafçıların sensöre ulaşan ışık miktarını sınırlamak için kullandıkları aksesuarlardır. ND Filtresi uygulandığında, fotoğrafçılar aşırı pozlamayı önlerken dramatik bir etki elde etmek için daha yavaş bir enstantane hızı kullanabilirler.

Expert Raw uygulaması yalnızca Galaxy Mağazası’nda mevcuttur. Bazı kullanıcılar güncellemeyi daha sonra alabilir, bu yüzden Samsung akıllı telefonunuzdaki Mağaza uygulamasının Menü sekmesinde Güncellemeleri kontrol etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x